MPO Kraków

2019-02-14 PRacownia

Ciekawie opowiadać o śmieciach – to jest wyzwanie! Dzięki współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Oczyszczania w Krakowie pokazujemy to, czego mieszkańcy miasta dotąd nie wiedzieli. A krakowskie MPO ma się czym pochwalić – Kraków ma najlepiej zorganizowany i najbardziej kompletny system zagospodarowania odpadów w Polsce.

Ale też edukujemy jak dobrze segregować śmieci i dlaczego warto to robić. Nasza autorska akcja #gdzieTOwyrzucić zyskała ogromną popularność na Facebooku!

Zakres działań:

Przykładowe realizacje dla MPO Kraków:

 

Film z cyklu #gdzieTOwyrzucić

Aerozole – #gdzieTOwyrzucić?

Dlaczego puste opakowania po kosmetykach w aerozolu (pod ciśnieniem) w Krakowie wyrzucamy do odpadów segregowanych❓ I co zrobić z takimi, w których jeszcze jest zawartość❓Pod grafikami, które publikujemy w cyklu #gdzieTOwyrzucić pojawia się wiele pytań dotyczących segregacji. Staramy się na każde odpowiedzieć, a nasz ekspert dziś rozwieje wątpliwości dotyczące segregacji opakowań pod ciśnieniem ? Pamiętajcie, że prezentujemy zasady obowiązujące obecnie w Krakowie, które mogą się różnić od zasad segregacji w innych gminach.

Gepostet von MPO Kraków am Mittwoch, 6. Februar 2019